Filmy piosenkarka, wywiad

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje piosenkarka, wywiad. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Tajne stowarzyszenie, organizacja przestępcza o nazwie "Wampiry" terroryzuje Paryż. Mnożą się porwania, rozboje i zabójstwa. Metody działania policji są przestarzałe. Dziennikarz Philippe Guerande (Édouard Mathé) pracuje w gazecie światowej i właśnie jego przełożeni wysłali do zbadania zbrodni.
Quebec, lata 60. Sylvette i Anglomard witają na świecie swoje czternaste dziecko – Aline. W tej skromnej rodzinie, muzyka jest najważniejsza. Kiedy producent muzyczny Guy Claude odkrywa Aline i jej złoty głos, na myśl przychodzi mu tylko jeden pomysł – uczynić z niej najlepszą piosenkarkę na świecie. Dzięki wsparciu rodziny i doświadczeniu Guy’a Claude’a oraz rodzącej się między nimi miłości, Aline będzie podążać ku wyjątkowemu przeznaczeniu.
Obraz ukazuje historię kobiecej kapeli rockowej The Runaways. Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wokalistką została Currie. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się menedżer Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979. Cheri Currie dołączyła do zespołu gdy miała zaledwie 15 lat - tyle samo, co dziś Dakota Fanning. Wokalistka eksperymentowała z narkotykami i nie stroniła od zakrapianych imprez.


Ckliwa historia miłosna wyreżyserowana przez Vittorio De Sicę. Julia - amerykańska kobieta interesu poznaje na lotnisku w Rzymie włoskiego kierowcę: Valerio. Para przeżywa razem kilka upojnych dni w willi poza miastem. Romans ten pozbawiony jest jednak szans na kontynuację. Mężczyzna jest bowiem żonaty, a kobietę pochłania bez reszty kariera zawodowa. W trakcie realizacji filmu - miał miejsce na planie głośny romans pomiędzy parą głównych gwiazd: Faye Dunaway i Marcello Mastroiannim.
Dewey Cox (John C. Reilly) ma wszystko. Sprzedał miliony płyt, podbił serca setek kobiet, a wśród jego przyjaciół znaleźli się Elvis i członkowie grupy The Beatles. Życie Coxa jest pełne zwariowanych, suto zakrapianych alkoholem imprez. Artysta popada w różnego rodzaju uzależnienia i nie potrafi zbyt długo wytrwać w związku z jedną kobietą. Przede wszystkim ma jednak swoją muzykę, dzięki której z prostego wiejskiego chłopaka stał się jedną z największych gwiazd rocka.
21-letni Paul (Jean-Pierre Léaud) poszukuje pracy i wypowiada się przeciwko wojnie w Wietnamie. Jest zakochany w Madeleine (Chantal Goya), młodej piosenkarce, która jest bardziej zainteresowana swoim sukcesem w tej dziedzinie, niż sentymentem do jej adoratora. Paul w końcu znalazł pracę w instytucie badawczym, gdzie jest odpowiedzialny za badania społeczne. Mieszka teraz tymczasowo z dwoma koleżankami.

Oczy Tammy Faye

6,8
6,0
Film Oczy Tammy Faye przybliża niezwykłą historię sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. ubiegłego stulecia Tammy Faye i jej mąż Jim Bakker zbudowali od podstaw największą na świecie religijną sieć medialną oraz chrześcijański park rozrywki. Tammy cieszyła się szczególnym szacunkiem, głosząc przesłanie miłości, akceptacji i prawa do szczęścia. Do legendy przeszła nie tylko jej otwartość i życzliwość wobec ludzi z różnych środowisk, ale również jej wyjątkowy głos i charakterystyczny makijaż. Jednak nieprawidłowości finansowe, intrygi konkurentów oraz skandale doprowadziły do upadku misternie skonstruowanego imperium.
Camille Bliss skazana za wielokrotne morderstwa najbliższych opowiada o swym życiu młodemu socjologowi, który pod jej urokiem postanawia dowieść niewinności dziewczyny, nie zdając sobie sprawy, iż jest bezwolnym narzędziem w jej rękach.
Na kryzys wieku średniego każdy ma swój sposób. Geoff Edgers, krytyk muzyczny Boston Globe, odkrył własny: reaktywacja zespołu The Kinks - wpływowego, legendarnego oraz (jego zdaniem) niedocenianego zespołu rockowego z Wielkiej Brytanii, który największe sukcesy święcił w latach 60. i 70 (z takimi przebojami, jak "Lola" i "You Really Got Me"). To jednak nie jest takie proste, ponieważ bracia Ray i Dave Davies, z których pierwszy był liderem, zaś drugi gitarzystą zespołu, od lat ze sobą nie rozmawiają. Edgers nie daje się zbić z tropu - nie traci zapału, ani humoru - mimo licznych nieodebranych telefonów i ostrych słów odmowy. Wystarcza mu pasji, by zbierać fundusze na film, grając kawałki Kinksów na ulicy. Przeprowadza też liczne wywiady z innymi fanami grupy, jak Sting, aktorka i piosenkarka Zooey Deschanel, Peter Buck z REM i Paul Weller. Czy pomysł reaktywacji The Kinks to jednak "mission impossible"?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…